Filmy porovnanie ceny

Vynález zkázy

Vynález zkázy

Profesor Roch patrí to tej kategórie vedcov, ktorých objavy ovplyvnia budúcnosť celého ľudstva. Jeho výbušnina, ktorej sile sa nevyrovná nič, čo do tej doby človek vymyslel, však logicky láka aj zbabelcov, a tak sa jedného dňa profesor Roch dostáva do rúk ambiciózneho a nie práve sympatického dobrodruha Artigasa. Z obyčajného zlodeja je zrazu hrozba pre celý svet, pretože s Rochovou výbušninou a obrím delom môže Artigas diktovať svoje podmienky bez toho, aby sa musel strachovať o svoju bezpečnosť. Našťastie je tu mladý inžinier Hart, ktorý miluje profesorovu dcéru a rozhodne sa zabrániť Artigasovi, aby sa s pomocou zblblého »

Spievankovo 1

Spievankovo 1

 ,Prvé DVD dvojice Mária Podhradská a Richard Čanaky s názvom Spievankovo prináša 13 piesní, ktoré sú medzi deťmi obľúbené a ktoré deti poznajú z koncertov Márie a Richarda. . Piesne ako: My sme dvaja kamaráti, Malí muzikanti, Ide, ide vláčik, Kolo kolo mlynské, Rafaela stonožka, Na hada, Ide ide slon, Medveďku daj labku, Pláva kačka, Náš Brok, Na dvore, O zajačikoch, Keď si šťastný,... si budú môcť deti a ich rodičia tentokrát nielen vypočuť, ale aj pozrieť. Prajeme príjemnú zábavu.

SPIEVNKOVO

SPIEVNKOVO

 ,Spievanka a Zahrajko navštívili deti v materskej škole a strávili s nimi celý týždeň. Zažili spolu veľa zábavy a naučili sa veľa užitočných vecí: upratať si hračky, poprosiť, poďakovať... Išli spolu aj na dopravné ihrisko a naučili sa, prečo je dôležité pekne papať, spinkať, umývať si rúčky a zúbky. . Balenie obsahuje 2 DVD. Na jednom DVD je Spievankovo 3 a na druhom DVD je Film o filme, Fotografie a Vystrihnuté scény. . Zoznam piesní: . 1. My sme dvaja kamaráti . 2. Sen . 3. Čarovné slovíčka . 4. Do mestečka Poriadkova . 5. Zábava a šantenie . 6. O umývaní rúk . 7. Máme veľký hlad . 8. Zúbky . 9. Poobedný spánok . »


1 2 3 4 5 6 7542 543 544

Porovnanie ceny - lacné Filmy zo spoľahlivých internetových obchodov. Filmy aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.