Filmy porovnanie ceny

Já, legenda

Já, legenda

**Já, legenda (I Am Legend).** Robert Neville je sice špičkový vědec, ale ani on nedokázal zabránit šíření nebezpečného viru, který byl vyvinut lidmi a nedá se léčit. Neville je z neznámého důvodu vůči viru imunní a jako jediný příslušník lidského rodu ži

Sousedská hlídka

Sousedská hlídka

Na pokojnom predmestí stredoamerického mestečka Glenview sa stane zločin. Preto sa jeden z jeho najaktívnejších obyvateľov Evan (Ben Stiller), ktorý svoje mesto miluje nadovšetko, rozhodne založiť vlastnú domobranu s názvom Susedská hliadka. Hliadka má na mestečko a jeho obyvateľov dávať pozor, aby do neho neprenikol žiadny nekalý živel. Pridajú sa k nej aj Evanovi traja kamaráti, aj keď z nie tak ušľachtilých dôvodov ako on. Bob (Vince Vaughn) chce predovšetkým uniknúť rodinnému stereotypu, chce sa baviť a susedskú hliadku berie ako dobrú výhovorku ako vypadnúť von s chalanmi na pivo a pobaviť sa pri hazardných hrách. »

Planeta oceán

Planeta oceán

Film režisérov Yanna Arthusa-Bertranda, Michaela Pitiota a tímu podmorských kameramanov zo všetkých kútov sveta vznikol v spolupráci so spoločnosťou OMEGA a za vedeckej podpory Tara Expeditions. Snímka odhaľuje tajomstvá niektorých z najväčších záhad prírody a zdôrazňuje dôležitosť harmonického spolužitia ľudstva a oceánov. Planéta oceán slúži ako pripomienka existencie puta medzi človekom a prírodou, rovnako ako povinnosti ľudstva chrániť a rešpektovať našu planétu. (Oficiálny text distribútora)


1 2 3539 540 541 542 543 544

Porovnanie ceny - lacné Filmy zo spoľahlivých internetových obchodov. Filmy aktuálne akcie, zľavy, výpredaje a porovnanie cien tisícov výrobkov.